Кола се вряза в зъболекарски кабинет в София!

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Автомобил се вряза в дентален кабинет в София. Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. „Горски пътник“.

По данни на собствениците на клиниката няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите няколко дни, тъй като предстои отстраняване на щетите.

От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура.

„Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията“, посочват от клиниката

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!