Eдва на 43 г.: Почина българският композитор и баща на пет деца – Валди Събев

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Едва на 43 г.: Почина българският композитор и баща на пет деца – Валди Събев. Голяма част от професионалния си път той извървяра извън страната. В продължение на 16 години живее и работи в Кейп Таун, където развива своята международна кариера.

Тъжната вест съобщи неговата съпруга Надя Събева, която е известна фотографка. Нейното трогателно послание в социалните мрежи разчувства хиляди техни почитатели и приятели:

„С огромна скръб и разбито сърце се сбогувам с моята сродна душа – най-прекрасния мъж на света, с най-доброто и чисто сърце.
Зайче мило, знам, че си на по-добро място – заедно с Вили, най-нежната майка и свекърва.
Нека пътят на душата ти бъде светъл и лек.
Вярвам, че някога отново ще се срещнем.
Обичам те завинаги… и след това. До безкрая на вечността“.

Братът на композитора, Георги Събев, обяви кампания в подкрепа на семейството му:

„Ще сме благодарни на всеки един от вас, който може и желае да се включи в тяхната подкрепа… Влади, знаеш че ще направя всичко възможно по моите сили децата ти да имат светло бъдеще.“.

Ако желаете да дарите, можете да го направите на следната банкова сметка:

BG18UNCR70001524862153 (титуляр Георги Събев/George Sabev)

May be an image of baby

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!