Роди едва преди 6 месеца и вече се завърна

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Климентина Фърцова гостува в „На кафе“ след раждането на сина й.
Точно днес той става на 6 месеца. Фърцова каза, че е била с малък корем, пък бебето е 3,6 килограма и тя се чудела къде се е скрилo. Бременността й била лека и до деветия месец ходила на планина с мъжа си.

Малкият се казва Ален и той се е родил ден след смъртта на големия Ален Делон. От начало Фърцова криела от колегите и се чудела как да пропусне, когато на сцената трябва да пуши цигари или да прави цигански колелета.

Мъжът на Фърцова я свалил на плажа в Бургас. Той я фиксирал в един бар и след това дошъл да си сложи кърпата до нейната.

След раждането Фърцова се върнала на театралната сцена, но само за една пиеса „Колко е важно да бъдеш сериозен“ в театър „Българска армия“, пише „България Днес“.

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!