Павел Поппандов: Ванга позна за дъщеря ми

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Легендарният актьор Павел Поппандов разказа за една от срещите си с пророчицата Ванга и за това как думите ѝ са се сбъднали години по-късно.

„Човек не може да знае за какво е роден – споделя Поппандов в интервю за „24 часа“. – Спомням си, когато ходих с дъщеря ми (тогава беше в шести клас) при леля Ванга. И съвсем по детски тя я попита каква ще стане, като порасне? Ванга ѝ отвърна: „Ти си малка още. Езици ке учиш!“ Лили не остана доволна: „Не, не, по-точно!“ Но Ванга пак ѝ повтори, че ще учи езици.“

Макар тогава дъщеря му да не е била впечатлена от предсказанието, днес то е факт – покрай другото си образование тя владее пет езика.

Самият Поппандов също получил интересна прогноза:

„На мен ми каза, че е трябвало да се занимавам с история или с право. И аз я питах: „Добре де, ама сега не е ли късно да сменям професията?“ Отговорът беше: „И тая работа ти е арна“.“

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!