Мъртвият тенис треньор имал финансови проблеми, гледат камерите в парка

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Намереният мъртъв в Борисовата градина тенис треньор Георги Кръстев – Гопето е имал финансови проблеми през последните месеци, научи Lupa.bg от негови познати. Той имал доходи, но харчовете му били големи и банкнотите не достигали. Говори се, че много пари отивали за наркотици. В момента разследващите гледат записи на камери в парка, за да добият представа какво точно се е случило. Според наша информация има видео кадри, които показват последните минути на мъжа. Знае се, че той пада от стълби, но няма информация дали е наранен преди това.

Медията ни научи, че на място са изпратени най-опитните криминалисти, но дори те не могли да разберат от какво са раните по цялото тяло на загиналия. Имало сериозна рана и в областта на главата, е началната информация, с която Lupa.bg разполага. Точно на това място в главата трудно би се получила рана при падане от стълби, били първите впечатления на разследващите. Трупът е предаде за аутопсия.

По наша информация млади хора са открили тялото на мъжа, като няма преки свидетели за евентуално престъпление. Преди време той е обучавал деца да играят тенис, хлапетата много го уважавали, защото се държал като истински психолог с тях. После обаче самият той внезапно изгубил кеф да се занимава с тази дейност. Спрял да общува с много свои приятели, рязко се променил.

Гопето бил благ човек, само като е пиян понякога избухвал, но общо взето имал приемливо пиянство. Неговите познати категорично отричат да е залитал по дрогата.

Още никой не може да разбере какво точно се е случило и дали става дума за убийство или нелеп инцидент. До този момент са разпитани само най-близките на загиналия и тези, които са го намерили. Полицаите пазят в тайна какво са казали те. Ще се наложат повторни разпити, защото хората, които дали показанията са били в шок.

Ужасеният инцидент разтърси сърцето на София в сряда сутрин! Откритият труп край входа на сектор В на Националния стадион „Васил Левски“ се оказа на Георги Кръстев, по-известен сред спортните среди като Гопето – дългогодишен и уважаван треньор по тенис.

Според първоначалната информация, безжизненото тяло е намерено директно върху кортовете, които често използвал за тренировки.

По тялото му има множество следи от кръв, но към момента не е ясно дали става въпрос за трагичен инцидент, самоубийство или брутално убийство.

Полицията работи по всички версии и районът около кортовете остава отцепен.

Появи се по-рано днес и информация, че Гопето е бил пиян и искал да влезе в заведение да си допие, но бил изгонен. От полицията нито отричат, нито потвърждават за подобни данни.

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!