Кръчмар едва не уби 13-годишно дете

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Пловдив отново се превърна в арена на боеве и пак цъфва в новините с груба агресия на жителите си. Половин месец, след като банда непълнолетни отрочета на неофашисти и русофили уби с ритници и зверски 37-годишния Георги Кузев на Младежкия хълм, сега Градът под тепетата на косъм не се размина с още една жертва – този път дете.

13-годишно момче е в болница, след като е било нападнато от местен пишман кръчмар, решил да си излива негодуванието от живота върху дете.

Майката на момчето разкри шокиращи подробности за случая и публикува детайли за споменатото заведение, като го публикуваме без редакторска намеса:

„Пиша този пост за да дам гласност на случилото се със синът ми на 13 години във въпросното заведение и побоя който му беше нанесен от собственика. Пиша този пост за да дам гласност на случилото се със синът ми на 13 години във въпросното заведение и побоя който му беше нанесен от собственика.

Заведението се намира в непосредствена близост до детска площадка в карето между бул. „България“ и бул. „Дунав“ срещу Санкт Петербург. След игра на децата, решихме да седнем на заведението за вечеря. След като седнахме, синът ми реши да отиде до тоалетната вътре.

Влезна и попита собственика къде е тоалетната – на което му било отговорено ,че тоалетната е за клиенти на заведението само. Той се върна до масата и каза това на баба си! Тъй като ние бяхме вече седнали на маса тя го напъти към тоалетната която е вътре и в непосредствена близост до незаключено складово помещение. Без да е искал синът ми е влезнал в склада мислейки, че влиза в тоалетната.

Собственика ( едър, 45 г. мъж- 100-тина килограма) без никакво предупреждение го е издърпал от там със сила и му е нанася силен ритник в гърдите, последван от шамар/и по лицето с думите „ЗАЩО СИ ТУКА БЕ“.

Синът ми дойде до мен плачейки, държейки се за гърдите и дишащ трудно и очестено. Беше откаран с Бърза Помощ със съмнения за вътрешни наранявания и все още сме в болницата под наблюдение за 48 часа. (17.08)

Пиша това за да предупредя всички родители с деца, които играят в района на площадките да внимават с въпросното заведение и собственик, който посяга на деца и след това задава въпроси! Има подаден сигнал и към полицията“.

Справка на Lupa.bg сочи, че става въпрос за незаконна гаражна клетка, превърната в бистро, на ул. „Бързия“ 1 в кв. Кършияка.

Местните, ядосани от случката, вече се готвят за публичен линч на собственика:

„Посягащ на деца дебел смешник е собственика.Да ми пише, с мен да се пробва, свинкята“, заплашва един от тях. А други съветват майката веднага да се обърне към прокуратурата с медицинското свидетелство, издадено за посегателството на детето.

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!