И бившият културен министър Мариан Бачев изпрати абитуриентка – дъщеря му впечатли с ефектен тоалет – СНИМКИ

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Още една „звездна“ наследничка отпразнува завършването си тези дни. Става дума за дъщерята на бившия културен министър Мариан Бачев , чийто мандат бе белязан от скандал.

Припомняме, че Бачев натрупа много негативи покрай ареста на обвинените в педофилия и „всички смъртни грехове“ участници в групата около д-р Станимир Хасърджиев . Сред арестуваните бе и актьорът Росен Белов , който е близък до Бачев и е преподавал в неговата актьорска школа на подрастващи.

По всичко обаче личи, че бившият културен министър не се тревожи от скандалите, с които се свърза името му, а се е отдал на хубавите емоции покрай изпращането на дъщеря си Александрина .

Тя завърши успешно Американския колеж и сега ще продължи да се обучава, най вероятно в Париж, хвали се гордият татко.

Александрина Бачева абитуриентка

Снимка: Инстаграм

За големия си ден младата жена бе избрала нестандартно решение – ефектен костюм с бюстие и разкроена пола-панталон с асиметрично прихлупване.

абитуриентка

Снимка: Инстаграм

„А тази прелест вчера имаше последен учебен ден…
в комбинация със Senior Dinner.
Ей, така 12 години минаха.
Предстоят матурите и после… целият свят.
С характер, който не се преподава, и криле, които вече са готови за полет.
Попътен вятър, Александрина“

Това написа гордият татко към снимките по-горе.

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!