Джамбазки за трагедията на „Лъвов мост“: „Животинско убийство, извършено по дивашки начин“

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Ангел Джамбазки излезе с гневен коментар, след трагедията, посред бял ден, в центъра на София. Бившият евродепутат и знакова фигура във ВМРО нарече случилото се „животинско убийство“. В профила си във фейсбук Джамбазки пише:

Десетки милиони левове и евро, откраднати от соросоидни НПО, фондации и прочее, чрез „декади на ромското включване“ и други либерал-болшевишки петилетки и резултатът е на лице.

Животинско убийство, извършено по дивашки начин, почти в идеалния център на столицата на държавата-член на клуба на най-богатите, почти посред бял ден.

За десет евро, отнет живот.

Толкоз.

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!