Децата премазани от тир на АМ Тракия са от школата на Славия – Венци Стефанов обяви едномесечен траур

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Две деца от школата на Славия са загинали на АМ „Тракия“ на път към морето. Пред Sportal.bg босът на най-стария столичен клуб Венцеслав Стефанов обяви едномесечен траур за академията на „белите“.

„Загинаха две деца от нашата школа… Треньорът Иван Терзийски е в тежко състояние. Отивали са за участие на турнир в Албена. Съсипан съм, всички сме почернени…

Тези дечица никога няма да бъдат забравени! Искрено се надявам да са на едно по-добро място… Съболезнования на семействата им!

Тир навлиза в насрещното и помита автомобила. Обявявам едномесечен траур за академията на Славия“, заяви с тъга Венци Стефанов.

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!