Вече е част от фамилията! Цитиридис пристана на Маги Халваджиян

След като месеци наред се шегуваше, че е безработен, ето че Николаос Цитиридис вече е официално назначен , при това не от кого да е, а от най-успешния роден продуцент – Маги Халваджиян. Цитиридис стана част от фирмата на Магърдич, в която работят най-оборотните водещи като Димитър Рачков и Герасим Георгиев-Геро.
Припомняме, че Цитиридис направи един неуспешен опит в телевизията като водещ на вечерно шоу по bTV. Медията свали „Шоуто на Николаос Цитиридис“ от ефир в края на 2023 г.,а водещият му се отдаде на стендъп комедията.
Снимка: Инстаграм
Сега зрителите се чудят в кое предаване ще гледат Цитиридис като водещ за втори път. Засега е ясна съдбата само на „Пееш или лъжеш“, което се връща през есента в ефира на Нова. Първият сезон бе воден от Мария Игнатова и Ненчо Балабанов, а вторият-от Димитър Рачков. Дали Цитиридис ще застане до Рачков или Халваджиян готви ново шоу след провала на „Пълна самоличност“ само есента ще покаже.