Валяк падна от платформа, джип „Мерцедес“ се заби в него, има пострадал на Кресненското дефиле

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Сериозен стана преди минути в района на Кресненското дефиле, след като  валяк е паднал от платформа на товарен автомобил, разбра Struma.com.

По първоначална информация, движещ се след камиона джип „Мерцедес“ не е успял да избегне препятствието и се е ударил в падналата машина.

На мястото са се образували колони от автомобили, а движението в участъка е блоирано.

По първоначална информация е пострадал шофьора на джипа, който е транспортиран в МБАЛ-Благоевград.

Към момента се изясняват причините, довели до падането на валяка от платформата. Очаква се компетентните органи да извършат оглед и да установят обстоятелствата около произшествието. В района на гл. път. Е79 край Симитли полицаи пренасочват движението през прохода „Предел“.

May be an image of text that says "Struma.co com Struma.com Struma com Struma.com com Struma. Struma.com com Struma 場 Struma.com .com"

М. Иванов – СТРУМА

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!