Нови правила определят победителите в „Един за друг“

В Деня на любовта емоциите в „Един за друг“ се покачиха, след като водещите Мария Игнатова и Емил Чолаков съобщиха новите правила в шестия сезон на риалити формата.
За първи път в историята на предаването зрителите ще определят победителите на финала на риалити формата чрез гласуване онлайн на живо в приложението NOVA PLAY. Също там всяка седмица феновете на предаването ще могат да подкрепят и своята любима двойка.
Вчера вечерта Вилата на любовта отвори врати за предприемачите Моника и Алек, психоложката Краси и бизнесменът Валери, гримьорката Марияна и таксиметровия шофьор Боби, учителката Мария и управителя на фабрика Костадин, инфлуенсърите Стела и Даниел, музикантите Ники и Цецо, както и учителката Джулия и магазинера Христо.
Готови да докажат неразрушимата връзка помежду си, те се впуснаха в предизвикателството „Един за друг“, допълвайки броя на двойките до общо тринадесет.