Изтеглянето започна: 4 от американските самолети излетяха от летище „Васил левски“
4 американски военни самолета са излетели от Летище „Васил Левски“. Така въздушната техника на Вашингтон постепенно ще напусне пределите на страната ни. До понеделник ще отлетят всичките 15 машини, съобщиха за bTV от военното министерство.
В сряда премиерът каза, че цистерните ще напуснат гражданското ни летище до края на юни, докогато правителството удължи срока за пребиваването им тук.
По-рано Румен Радев използва повода да настоява пред американския министър на войната за отпадането на американските визи за българи.
