Голяма изненада! Ще гледаме Ралица Паскалева при Гала
Ясно е бъдещето на Ралица Паскалева след края на ерата “ Игри на волята „.
Половинката на волейболиста Теодор Салпаров отива при Гала и нейното предаване “ На кафе „. Това съобщиха в официалната страница на Нова тв в социалните мрежи.
„От 29 юни тя се присъединява към предаването „На кафе“ като звезден гост-коментатор.
С харизма, ерудиция и проницателност, популярната актриса ще предложи своя поглед към темите, които вълнуват всички“, пише в публикацията на медията.
Феновете на Паскалева нямат търпение да я гледат отново в едно от най-харесваните магазинни предавания.
