Голяма изненада! Ще гледаме Ралица Паскалева при Гала

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Ясно е бъдещето на Ралица Паскалева след края на ерата “ Игри на волята „.

Половинката на волейболиста Теодор Салпаров отива при Гала и нейното предаване “ На кафе „. Това съобщиха в официалната страница на Нова тв в социалните мрежи.

„От 29 юни тя се присъединява към предаването „На кафе“ като звезден гост-коментатор.

С харизма, ерудиция и проницателност, популярната актриса ще предложи своя поглед към темите, които вълнуват всички“, пише в публикацията на медията.

Феновете на Паскалева нямат търпение да я гледат отново в едно от най-харесваните магазинни предавания.

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!