„Малката лежеше на плочките, брат ми беше в кръв“: Мъж губи дъщеря си и брат си в Угърчин

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

При кървавата трагедия в Угърчин Калин Левчев губи дъщеря си, 15-годишното момиче, открито на плочките пред блока, както и брат си – намерен мъртъв в стая в общежитието.

„В 3 часа сестра ѝ ми звъни, малката беше на плочките, не дишаше, след 10 минути дойде линейката. Влязох да видя какво е станало и виждам братовчедка ми на спалнята – тя вика – „бате, викай линейка“. Имаше дупки по корема, ръката ѝ срязана. „Някой ме гръмна“, ми каза. От другата страна Пешо, който е излязъл от затвора, ми вика – „брат ти е умрял, ударил го  ток“. И гледам на земята брат ми чисто гол на земята и много кръв“, разказа за преживения кошмар Калин Левчев.

По негови думи брат му имал интимни отношения със задържания Пешо. Жертвите са момиче на 15 години, млада жена на 19 г и мъж на 27 години.

За тройното убийство Наказателният кодекс предвижда присъда лишаване от свобода от 15 до 20 години, доживотен затвор или доживотен затвор без право на замяна.

Вижте повече в репортажа на Александра Иванова.

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!