Президентът на ОАЕ и престолонаследникът на Дубай пият кафе в Дубай мол, докогато системите им хващат ирански дрон

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

По различен начин лидерите на Обединените арабски емирства се опитаха да успокоят жителите на страната си на фона на прихващанията на ирански дронове от противовъздушната отбрана на ОАЕ, съобщава сайтът „ПротоТема“.

Президентът на емирствата, шейх Мохамед бин Зайед Ал Нахаян, посети Дубай Мол в понеделник, придружен от престолонаследника на Дубай , шейх Хамдан бин Мохамед бин Рашид Ал Мактум, вицепремиер и министър на отбраната на страната.

Както се вижда от видеоклипове, публикувани в социалните мрежи, служители на Емирствата не само са се разходили из мола, но и са седнали и са се насладили на кафе и обяд. „Ето как успокоявате нацията, без да кажете нито дума. Мощен ход“, коментираха плановете високопоставени служители на Обединените арабски емирства

 

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!