Прочуто лице стана водещ на „Преди обед“

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Продължават експериментите в сутрешно магазинно-информационно предаване. За пореден път днес зрителите на „Преди обед“ бяха приятно изненадани с нова водеща. Тя бе представена от Петър Дочев, който уточни, че ще остави всичко в нейни ръце, тъй като петък е ден на майстора и той ще си почивка.

За новата си екранна партньорка актьорът каза, че е ветеран в бТВ и е един от топ репортерите на телевизията през последните тринадесет години.

Правила е интервюта с Хосе Карерас, Хулио Иглесиас и Крис Нормън и е сбъдвала мечти, а от този сезон е редактор на предаването.

Малко след това пък при влизането на Цвета Макрегър в студиото, Дочев я определи като френски шик. Цвета обаче деликатно му даде да разбере, че това не и харесва, след като от вчера всички се шегуват с нея заради тази квалификация.

Иначе дамата призна, че не за първи път ще води с Дочев, и винаги изпитва тръпка, когато е до него.

Кажи на зрителите, как ти опъвам нервите, като не те слушам, когато казваш нещо в слушалката и аз вземам самосиндикално решение, призова я Петър, и така даде повод на Цвета да отбележи, че сега тя ще му опъва нервите.

[wpdevart_facebook_comment]

Още интересни публикации

error: Content is protected !!