Logo
Logo
  • Новини
  • Любопитно
  • Здраве
  • Рецепти
  • Лайфстайл
  • Астрология
  • За Реклама
Новини

СНИМКА разкри какво се случва на роден плаж днес по обед, трагедията е пълна!

Автор: Иван Ангелов

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Благодарения на стотиците медийни публикации, които започнаха от миналата събота по всички национални и местни медии, в момента плажовете по българското Черноморие са празни. Това написа в профила си във Фейсбук хотелиерът Ивелин Кичуков.

Той показа снимка, направена на Южното ни Черноморие, която показва, че на плажа няма никой.

„Това е състоянието към момента на българския туризъм. Общините и бизнесът дадоха всичко от себе си и показаха, че можем да дадем качествена туристическа услуга, но наложената инерция и нашата вътрешна омраза е набрала такава скорост, че това някак остана незабелязано“, добавя той.

Публикуваме пълния текст на коментара му без редакторска намеса:

За съжаление, благодарения на стотиците медийни публикации, които започнаха от миналата събота по всички национални и местни медии, в момента плажовете по Българското Черноморие са празни.

Независимо, че от понеделник целият бизнес показваше реалната обстановка с времето, медиите още повече бълваха информация за апокалипсис и дори даваха инструкции какви мерки се предприемат при тежки урагани. Някои медии си позволиха даже на намекнат в коя съседна страна ще са българите.

Това е състоянието към момента на българския туризъм. Общините и бизнесът дадоха всичко от себе си и показаха, че можем да дадем качествена туристическа услуга, но наложената инерция и нашата вътрешна омраза е набрала такава скорост, че това някак остана незабелязано.

Липсата на национална стратегия, независимо от желанието на новия министър на туризма да помага, е допълнителен фактор. Не на последно място, войната наблизо даде своето отражение, което може да бъде премахнато само с мащабна и правилна държавна рекламна кампания в българските национални медии и чуждестранните такива.

Снимката е от днес, 30.08.2024 г, от плаж на Южното Черноморие в 13:00 часа.

 

Статията може да бъде полезна и на друг, затова ще се радваме да я Сподели във Facebook

Вижте всички статии на Иван Ангелов

Tags:
  • 0
  • Предишна публикация

    Автентичен депесар към Доган: Направихме ви милиардери! Как ще ни изключите

  • Следваща публикация

    Мистър „Кеш“ Радев разпореди държавна охрана на Доган след кражбата на 30 млн. лв. от ББР

[wpdevart_facebook_comment]

Препоръчани

  • Разказ от Родопите: Пиши, че съм умряла и го прати на сина ми, да дойде да го видя още веднъж

  • Съгрешила съпруга: Животът ми върна тъпкано злото, което самата причиних на друга жена

  • Проф. д-р Златимир Коларов за ревматичните заболявания: Милиони хора по света страдат от артрит

Най-новите публикации

  • Мария Филипова – още една стилна дама в политиката със собствен моден почерк (СНИМКИ)

  • Д-р Цветеслава Гълъбова: В НС виждаме само простащина, грубост и психопатни прояви

  • НС разглежда удължаване на срока за лев и евро след подписка

  • ПУБЛИКУВАМЕ заповед на Даниел Митов от 22.01.2026г. УНИЩОЖАВАНЕ на МВР се случва в момента. Пеевски извършва погром върху ключови системи.

  • Показаха менюто в бюфета на парламента: Свински котлет с мед, горчица и задушени зеленчуци – З,13 евро

Още интересни публикации

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

Мария Филипова – още една стилна дама в политиката със собствен моден почерк (СНИМКИ)

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

Д-р Цветеслава Гълъбова: В НС виждаме само простащина, грубост и психопатни прояви

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

НС разглежда удължаване на срока за лев и евро след подписка

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

ПУБЛИКУВАМЕ заповед на Даниел Митов от 22.01.2026г. УНИЩОЖАВАНЕ на МВР се случва в момента. Пеевски извършва погром върху ключови системи.

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

Показаха менюто в бюфета на парламента: Свински котлет с мед, горчица и задушени зеленчуци – З,13 евро

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

Мистериозна смърт! 21-годишен млад мъж от Стара Загора е намерен мъртъв в Свети Влас

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

Атанас Зафиров: Няма да бъда в листите на БСП, давам дума, че ще влезем в следващото НС! Румен Радев ще бъде опонент на БСП на изборите

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

Семейството на Брус Уилис премести актьора в отделна къща, болеста съсипа жовота на актьора

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

Плевнелиев: Румен Радев абдикира от отговорността си на президент и нанесе удар на демокрацията

Новини
  • Иван Ангелов
  • 29/01/2026

Надежда Йорданова за Радев: Не може Русия, Китай и САЩ да са пример за България

Всички права запазени - vijti.com - 2022

error: Content is protected !!